Chiro Vlierbeek
Chiro Vlierbeek

Chiro Vlierbeek | Leiding

Speelclub

speelclub@chirovlierbeek.be

Wesley Libert

Lode Puttemans

Kaj Govaerts

Fleur Wolfs De Broeck

Lukas Nackaerts

Nette Pauli

Joren Nijs

Sloebers

sloebers@chirovlierbeek.be

Emma Vankrunkelsven

Alexander Ventura

Robbe Gommers

Itsert Akkermans

Piepers

piepers@chirovlierbeek.be

Kaat Pauli

Maarten Steyaert

Toon Tierens

Wout Van Hentenrijk

Kasper Broos

Rakkers

rakkers@chirovlierbeek.be

Kobe Vandereet

Maren Nijs

Oscar Morina

Jonas Verdonck

Bram Gommers

Kwiks

kwiks@chirovlierbeek.be

Kwinten Obbels

Jasper Verdonck

Thomas Joostens

Charlotte Van den Bergh

Korneel Peeters

Toppers

toppers@chirovlierbeek.be

Maud Wolfs De Broeck

Rein Claes

Mauro Vanderlocht

Sam Libert

Ward Pauli

Tippers

tippers@chirovlierbeek.be

Ferren Verhoeven

Stien Gommers

Roel Cuyvers

Merel Van den Bergh

Sam De Jonge

Kerels

kerels@chirovlierbeek.be

Sander Lannoye

Rune Schollen

Jelle Vanoeveren

Laura Nackaerts

Brecht Luyckx

Tiptiens

tiptiens@chirovlierbeek.be

Cas von Winckelmann

Eva Joostens

Oona Vleminckx

Sien Wolfs De Broeck

Nefeli Galanos

Aspijongens

aspijongens@chirovlierbeek.be

Cobe Vallina Griera

Jolan Puttemans

Seb Verlinden

Quinten Boone

Aspimeisjes

aspimeisjes@chirovlierbeek.be

Jesse Govaerts

Petra Vanlerberghe

Paulien Vankrunkelsven

Kyra Dierickx

Hoofdjes – Groepsleiding en volwassenbegeleider

info@chirovlierbeek.be

Cobe Valllina Griera 0493/15.18.69

Quinten Boone 0474/04.08.17

Kyra Dierickx 0499/35.44.78

Laura Nackaerts 0479/37.89.84

 

Sara Ramakers 0478/88.81.95

© 2018 Chiro Vlierbeek |   Ons privacy- en cookiebeleid |   Webdesign: Impact Webdesign