Chiro Vlierbeek
Chiro Vlierbeek

Chiro Vlierbeek | Leiding

Speelclub

speelclub@chirovlierbeek.be

Maud Berlamont

Jolien Van Hentenrijk

Jesse Govaerts

Cobe Vallina Griera

Noa Van den Notelaer

Sofie Weynants

Sam Vandenputte

Sloebers

sloebers@chirovlierbeek.be

Nefeli Galanos

Jelle Vanoeveren

Roel Cuyvers

Sander Lannoye

Ferren Verhoeven

Piepers

piepers@chirovlierbeek.be

Lode Puttemans

Eva Lamberts

Quinten Boone

Viktor Nackaerts

Moira Catry

Rakkers

rakkers@chirovlierbeek.be

Seb Verlinden

Rune Schollen

Finn Moors

Alexander Ventura

Kasper Broos

Kwiks

kwiks@chirovlierbeek.be

Hanne Bastings

Fleur Wolfs de Broeck

Liza Broos

Cas von Winckelmann

Josse Berlamont

Toppers

toppers@chirovlierbeek.be

Wout Van Hentenrijk

Jolan Puttemans

Paulien Vankrunkelsven

Olivier Peeters

Maaren Nijs

Tippers

tippers@chirovlierbeek.be

Eva Joostens

Kyra Dierickx

Merel Maris

Eline De Backer

Thomas Joostens

Kerels

kerels@chirovlierbeek.be

Brecht Luykx

Kaj Govaerts

Kobe Vandereet

Sam De Jonge

Joren Nijs

Tiptiens

tiptiens@chirovlierbeek.be

Itsert Akkermans

Kwinten Obbels

Maud Wolfs de Broeck

Kaat Pauli

Marte Broos

Aspijongens

aspijongens@chirovlierbeek.be

Nette Pauli

Charlotte Van den Bergh

Lukas Nackaerts

Sam Libert

Korneel Peeters

Aspimeisjes

aspimeisjes@chirovlierbeek.be

Merel Van den Bergh

Maarten Steyaert

Stien Gommers

Jasper Verdonck

Oona Vleminckx

Hoofdjes – Groepsleiding en volwassenbegeleider

info@chirovlierbeek.be

Quinten Boone 0474/04.08.17

Jelle Vanoeveren 0498/76.05.25

Kyra Dierickx 0499/35.44.78

Merel Van den Bergh 0483/11.11.94

 

Sara Ramakers 0478/88.81.95

© 2018 Chiro Vlierbeek |   Ons privacy- en cookiebeleid |   Webdesign: Impact Webdesign